Struktura - RSK "Solidarność" przy Regionie Małopolskim

Regionalna Sekcja Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Krakowiue
Okręgowa Sekcja Kolejarzy NSZZ "Solidarność" w Krakowie
Przejdź do treści
Prezydium Regionalnej Sekcji Kolejarzy NSZZ przy Regionie Małopolskim na kadencję 2018-2023

Ireneusz Dynowski
- Przewodniczący
"Polregio" Sp. z o.o. Małopolski Zakład w Krakowie

Mariusz Pilichowski
- Sekretarz
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Zakład Maszyn Torowych
w Krakowie

Marcin Jasiński
- SkarbnikPKP Cargo S.A. w Nowym Sączu

Wojciech Bułat
- Członek
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Zakład Linii Kolejowych
w Krakowie

Krzysztof Kapałka
- Członek
Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej
w Krakowie Sp. z o.o.
Rada Regionalnej Sekcji Kolejarzy NSZZ przy Regionie Małopolskim w kadencji 2018-2023
1.
Henryk Sikora
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
2.
Wojciech Bułat
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
3.
Teresa Zbylut
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
4.
Ireneusz Dynowski
"Polregio" Sp. z o.o. Małopolski Zakład w Krakowie
5.Marek OrdonPKP Energetyka Kraków
6.Mariusz PilichowskiZakład Maszyn Torowych w Krakowie
7.Krzysztof Kapałka
PNUIK Kraków
8.Barbara MiszczukPKP S.A.
9.
Lucjan Chwedoruk
PKP S.A.
10.
Aneta Taborska
PKP IC Kraków
11.Elżbieta BaczewskaTK Telekom
12.Piotr WanatPKL Zakopane
13.Wiesław GołdaPKP Cargo Kraków
14.Janusz UrbanPKP Cargotabor
15.Marcin Jasiński
PKP Cargo S.A. w Nowym Sączu
16.Maria Sobol
Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu
Komisja Rewizyjna Regionalnej Sekcji Kolejarzy NSZZ przy Regionie Małopolskim w kadencji 2018-2023
1.
Maria Jarosz
PKP S.A.
2.
Bernadetta Kaszowska
Oddział Małopolski Przewozów Regionalnych w Krakowie
3.
Dorota Krężołek
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
4.
Beata Marszałek
Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu
5.
Renata Touahri
TK Telekom
Delegaci na Walne Zgromadzenie Delegatów Krajowej Sekcji Kolejarzy NSZZ w kadencji 2018-2023
1.
Henryk Sikora
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
2.
Wojciech Bułat
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
3.
Teresa Zbylut
Zakład Linii Kolejowych w Krakowie
4.
Mariusz Pilichowski
Zakład Maszyn Torowych w Krakowie
5.
Krzysztof Kapałka
PNUIK Kraków
6.Jerzy SłomskiPKP Cargo Nowy Sącz
7.
Wiesław Gołda
PKP Cargo Kraków
8.
Janusz Urban
PKP Cargotabor
9.
Ireneusz Dynowski
"Polregio" Sp. z o.o. Małopolski Zakład w Krakowie
10.
Aneta Taborska
PKP IC Kraków
11.
Barbara Miszczuk
PKP S.A.
12.
Lucjan Chwedoruk
PKP S.A.
13.Marek Baczyński
Zakład Linii Kolejowych w Nowym Sączu
14.Marek OrdonPKP Energetyka Kraków
15.
Elżbieta Baczewska
TK Telekom
2021. Regionalna Sekcja Kolejarzy NSZZ "Solidarność" przy Regionie Małopolskim
© Wszelkie prawa zastrzeżone


NSZZ Solidarność
Wróć do spisu treści